Copyright © 2020 - Yıldızgören.Com

Uzman Kurulu (9 Kişi)

Uzman Kurulu 9 üyeden oluşuyor. Uzman Kurulu, kuruluş amacı doğrultusunda aylık olarak periyodik düzenledikleri toplantılarda YDS, YÖKDİL, YDT (YKS-DİL), TIPDİL, HAZIRLIK ATLAMA ve LGS İNGİLİZCE sınavlarına yönelik satışa sunulmuş kitapları enine boyuna inceler. Başka bir kitabın tekrarından çok gerçek anlamda öznel çalışılmış ve sınava girecek adaylara son derece fayda sağlayabilecek kitaplar hakkında tek tek raporlar oluşturup imza altına alarak siparis.yildizgoren.com adresinde satışa sunulmak üzere kurul başkanlığına teslim eder. Kısacası her bir üye tekrar eden düşük kalitedeki kitaplardan uzak durarak paranı ve zamanını maksimum anlamda yararlı bir şekilde harcaman ve hepsinden önemlisi girdiğin sınavda istediğin puana en hızlı ve rahat bir şekilde ulaşman için SORUMLULUK ALIR! 


Davut DOĞAN

Davut Doğan 2007 yılından beri Öğretim Görevlisi olarak çalışıyor. Cumhuriyet Üniversitesi’nde 6 yıl görev yaptıktan sonra şu anda Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak ve Kurs Koordinatörü olarak görevine devam etmekte. 7 yıl boyunca İrem Yayıncılık, Ankara Yayıncılık ve Smart English yayınevlerinde yazarlık, editörlük yaptı. Bu süreçte, sayısız kitaba editörlük yaptı. Aynı zamanda YDS, YDT ve YÖKDİL alanlarında birçok kitabın yazarlığını veya yardımcı yazarlığını yaptı. 3 yıl Moda Dil bünyesinde YDS Eğitmenliği yaptıktan sonra şu sıralar YDT alanında kaynakları ve videoları ile öğrencilerini üniversite sınavına hazırlamakta. Dilcitayfa.com online eğitim platformunun kurulmasında ve işletilmesinde ciddi faydalar sağlamış, platformun İngilizce videolarının tamamının çekimini ve kaynaklarının çoğunun yazımında bulunmuştur.
Email: davutdogann@gmail.com
Instagram: instagram.com/davutdogannnn

Ebubekir YILDIZGÖREN

Ebubekir YILDIZGÖREN 1996 yılından beri İngilizce öğretmenliği yapıyor. Cambridge Üniversitesi CELTA eğitimini yüz yüze aldıktan sonra British Council sınav uygulayıcılığı eğitimlerini de alarak İngilizce sınavlarına hazırlık kitaplarının yazılması ve değerlendirilmesinde uzmanlaştı. Pek çok başarısının yanında İngilizce öğretmen adayı öğrencilerinden biri ÖABT İngilizce Öğretmenlik Sınavında Türkiye 9'uncusu olmayı başardı. Ayrıca başka bir öğrencisi de IELTS dinleme bölümünden 9 tam puan alarak Türkiye IELTS şampiyonunu oldu. Ebubekir Hoca'nın başarıları, "Reader in Use 1, 2, 3" ve "Turks Can Speak English" kitaplarının yazarı olarak sınıfın dışına da taştı. Şu anda Yıldızgören Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.'nin gururlu kurucusu olarak Cambridge Üniversitesi'nin online lise diploma eğitimleri veren en gözde okulu IWSchool'un ve Kanada Online Lise diploma eğitimleri veren 'Royal Canadian High School'un Türkiye temsilcisi olarak hizmetlerine devam etmektedir. 
Email: ebubekiryildizgoren@gmail.com 
Web: yildizgoren.com 
YouTube: youtube.com/yildizgorenglobal 
Instagram: instagram.com/yildizgorenglobal


Yusuf KARADOĞAN

Yusuf Karadoğan 2000-2005 yılları arasında yurtdışında İngilizce öğretmenliği eğitimi aldı. 17 yıldır ingilizce öğretmenliği ve 12 yıldır İngilizce kitap yayıncılığı yapıyor. Yusuf Hoca muhtelif yayınlar adına 25 ingilizce kitabı kaleme almıştır. Uzmanlık alanı olarak ortaokul öğrencilerini seçen yazarın 5-6-7 ve 8.sınıflar için hazırlanmış İngilizce konu anlatım (Practice Book) ve soru bankası (Test Book) kitapları mevcuttur. Yusuf Hoca Cambridge, Oxford, Pearson vb. yayınları kuyumcu hassasiyeti ile incelemiş ve Türkiye'de yayımlanan İngilizce öğretim kitaplarının noksan yönlerini tesbit edip ona göre bir metodoloji ile kitaplarını hazırlamıştır. Alanında zirve İngilizce yayınlarda yazarlık, editörlük ve İngilizce yayın başkanlığı yapmıştır. Birçok yazar ve öğretmenin yetişmesine vesile olmuş ve yıllardır öğrencilerine de İngilizce adına yepyeni ufuklar çizmiştir. Şu an hâlâ yayıncılık sektöründe hizmet vermektedir.
Email: eminyusuf.karadogan@gmail.com

Paylaş:
Print
Copyright © 2020 - Yıldızgören.Com